Rize | Artvin Seçim Anketi | Tarafsız Anket sitesi

Hoşgeldiniz, Bugün 02.06.2020
Rize | Artvin  Seçim Anketi | Tarafsız Anket sitesi
Header Test Reklam
Telefon Anketi

Kendinizi Tanıtmakla Başlayın


Aramalarınızda şirketinizi veya kendinizi tanıtarak başlamanız karşı tarafa kim tarafından arandığı konusunda bilgi vermek kişinin konuşmaya devam etme noktasında ilk adımı oluşturmaktadır. Bunun yanında aradığınız kişinin numarasını nereden bulduğunuzu açıklamanızda da fayda var. Kişiler bu konuyu kendi kendilerine cevaplayamadığı sürece size soracakları tek bir soru olur; numaramı nereden buldunuz?
Süreçler hakkında kısa bir bilgilendirme yapın


Kimse ne zaman biteceği belli olmayan bir soru cevap döngüsünde kalmak istemez. Bu sebeple anketin ne kadar süreceğini söyleyin. Bununla birlikte anketin amacını, ne için yaptığınızı da söylemeyi unutmayın. Kısa bir başlangıçtan sonra ankete başlamak için izin isteyin.


Devam etmek İstemezse Bir Şans daha isteyin


Tuşlama sırasında ankete devam etmek istemeyen kişilere onları daha müsait bir zamanda tekrar aramayı teklif ederek o sırada müsait olmayan kişilerle ilişkinizi koparmamış olursunuz.


Demografik bilgiler isteyin


Daha doğru sonuçlar için kişilere cinsiyet, yaş, medeni durum vb. demografik bilgiler sorarak anket sonuçlarında işinizi kolaylaştırın.
Üçüncü bir seçenek tanıyın


Anket sorularınız evet ve hayırdan ibaretse bir de konu ile ilgili fikri olmayanlar için ‘fikrim yok’ tarzında bir seçenek ekleyin. Bu durumda kişiler daha önce hiç deneyimlemedikleri ya da düşünmedikleri konuda fikir beyan etmek zorunda kalmazlar.


Teşekkür Edin


Anket bitince konuşmayı hemen sonlandırmak yerine anketin bittiğini ifade eden teşekkür kısmını unutmayın. Birden bire kapanan telefonlar iyi bir izlenim oluşturmaz. Teşekkürle birlikte öneri, şikayet ya da eklemek istenen bir şey olup olmadığı ile ilgili bir ses kaydı isteyebilirsiniz. Telefondan anket yapmak için Outbound IVR servisimizi inceleyebilirsiniz. Metin Seslendirme (Text2Speech) servisi ile otomatik seslendirme sistemi kullanmanız da mümkün.

SAG REKLAM 1 350X250
SAG REKLAM 2 350X250
SAG REKLAM 3 350X250
EN SON YORUMLAR
X